Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladače - grafické karty MSI R3650

Dobrý den
Mám problém s ovladačema své nové ...jedná se o kartu MSI R3650...je to přesně tahle:
http://www.alza.cz/graficka-karta-msi-r3650-t2d512 -oc-d88868.htm
karta jede super na hry ale problém je u spouštění filmů...zvuk jede v pohodě ale obraz žádnej...jen černá obrazovka...poradí mi někdo nebo zjistí kde sehnat ovladače prosím ?

Díky
Změna předmětu, původně: ovladače (LaKr) (Kráťa)

Ked nepomozu kodeky, tak si skontroluj v ovladacoch grafiky (ikonka vpravo dole) ze nemas zapnute zobrazenie na 2 displaye alebo aj na TV vystup (v tom pripade je obraz len na primarnom displayi a to moze byt TV alebo druhy monitor, tak si nastav zobrazenie len na 1 display), a ked mas ATI tak ze tam nemas zapnuty mod "divadlo" (= obraz filmov na druhom displayi)

tak zkusil jsem i kodeky a nic...je to msi ati no a je to nastaveny spravne...uz mi to u ati blblo na notebooku...a museli se tam dat jine ovladace ktere zase nepodporovali hry...:(...doufam ze nejaky ovladace existujou na tohle aby to jelo oboje...

Ovladace si tam daj od vyrobcu tvojej karty (ked MSI tak www.msi.com.tw a tam si najdi v sekcii support downloads aktualne ovladace (drivers) pre tvoju konkretnu grafiku). Ziadne lepsie povladace neexistuju, a obraz filmu s nimi urcite funguje. Ked ti to nejde tak to mas len blbo nastavene.

Alebo stale nemas kodek ale na to nam musis napisat ze co to mas za video (.avi? .wmv? alebo jake)?

P.S. este preinstaluj najnovsie directx, z www.microsoft.com (hladanie: directx runtime)