Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Antivir a antispyware

Tak sjem tak přemýšlel o zabezpečení PC..zjisitl jsem, že avast je prý docela naprd ( ten teď mám) .. Nod je ale zase placenej ( crack je nelegáln ía to se mi nechce kvůli aktualizacím atp) a norton ten stojí 2000.. Ještě jsem taky přemýšlel nad anti spywarem.. Prý to zpomaluje PC.. Má vůbec cenu ho instalovat ??

2otázky : Je avast dobrej
: Má cenu dávat anti spyware ??

Kdepak jsi takovou hloupost slyšel? Už jsi to zkusil? Systém nastavíš jednou a pak už na nastavení nešaháš. Jen při instalaci přiřadíš programu vyšší práva. Jestli patříš do kategorie "musím vyzkoušet každou kravinu", tak taky patříš do kategorie "dělám reinstal widlí každý tři měsíce".
Já osobně jsem widle nereinstaloval od doby, kdy jsem je kdysi dávno nainstaloval. Ani antivirus nepotřebuju.

S Avastem jsem zatim nezaznamenal zadny problem (a to jej tlacim kazdemu z mych useru). Antispy ma fora, nikoliv vsak jako rezident (priserne to laguje pripojeni). Doporucuju SUPERAntiSpyware free, ktery pouze obcas spustis. Odpoved na obe otazky: mrkni do clanku na neprivilegovane ucty od Vladimira.