Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj Delta Electronics - zkušenosti?

čau hele chci si koupit zdroj a delta elektronics je docela za dobrý peníze, je to kvalitní a dobrá značka nebo je to nějaký obyčejná čínská ???? díky

mod normalize
Změna předmětu, původně: ZDROJ DELTA ELEKTRONICS (host)

Taky mě to zajímá. Já chápu že kvalita není zadarmo a podobné zdroje od prověřených firem se prodávají i za několik tisíc, jenže každej si říká co kdyby...Je to dost nové a zájem je značný. Dnes jsem na aukru viděl aukci kde se prodalo během dne osm kousků.
Zatím jsem nenašel nic jednoznačnýho, je to tu příliš krátce. Většinou ti co ho chválí vyjadřují svou osobní krátkodobou zkušenost. A ti co tomu trochu aspoň trochu rozumí zatím hodnotí jen podle forografií - místama i dost optimisticky - kvalitní součástky atd.
Nejzajímavější je tento odkaz - http://4um.overclocking.cz/showthread.php?p=852144 Zejména proto, že ten člověk tomu evidentně rozumí a jeden si objednal na vyzkoušení.