Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Složka Recycler

Už jsem úplně zblblej, donesl jsem si z práce na USB flešce "vir" Recycler, ten se projevovel tak, že nešel otevřít žádný disk, šel jen prozkoumat. Týhle brebeky jsem se zbavil ComboFixem, ale teď si nejsem jistý: když dám Zobrazit chráněné soubory operačního systému, tak vidím na disku C a D, ale i na obouch externích discích složku Recycler, která obsahuje složku S-1-5-21-3323419591-3952009752-2432296944-1005(na každym disku se jmenuje trochu jinak) s velikostí 85 bajtů a nejde odstranit. Je to v pořádku?

Asi se každýmu zdá, že řeší kraviny, ale poslední dobou se mi stává, že mi systém hásí při instalacích i CD disků chyby, ač na jinémpočítači instalovat jdou, a pak mi po restartu naskakuje přihlášení do systému jsko kdybych nainstaloval net framework 1.1. Už jsem několikrát přeinstaloval Windows před tím jsem sformátoval C i D, tak problém vidím v ex. discích, ale je na nich přes 500 GB dat(né exe soubory!) Fakt už jsem vyzkoušel všechno a furt to nějak nejde!