Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem náhrada za TuneUp Utilities

Zdravím
Vyzkoušel sem si program TuneUp Utilities a líbí se mi možnost nastavovat a udržovat systém z jednoho místa, kterou mi tento progrogram nabízí. Bohužel je to ale placený program. Chci se proto zeptat, jestli by sete mi neporadili nějakou alternetivu k tomutu programu pro winXP, která by byla zdarma a nabízela pokud možno stejně rozsáhlé možnosti nastavení.
předem díky...

Aktivaci okna najetím myši umí Visty samy o sobě...
Na měnění vzhledu systému mám svůj názor, ale když bez toho někdo nemůže být... Několik motivu obsahují Windows přímo, zbytek se dá stáhnout z netu...
Na čištění disku nebo úpravy registru si rovněž vystačím se systémovými nástroji, nepotřebuju na to nějaký megasuper program.

Jinak teda abych odpověděl na dotaz - na jednom fóru doporučovali jako free alternativu třeba Glary Utilities
gu.html

Ale pak si nechoď nestěžovat, až si tím dodrbeš systém... :-p