Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Privacy tools pack.

Zdravím... mám takový dotaz. Nejsem zrovna nejstarší a v PC se moc nevyznám a tak mi kamarád odkázal sem...

Jedná se o problém který pravděpodobně je dost běžný. Jde o to že Při připojení do Windows se mi neobjeví ani ikony, ani lišta, ani nic.
Nějakou shodou náhod sem zjistil že všechny věci v dokumentech a tak, jsou přístupné, jen není možné se do nich dostat ze základní plochy.

Po připojení do Windows mi vyskočí "Privacy Tools Pack", který nejde ani vypnout ani nic. Naštěstí se z něj dá dostat na internet a tak sem můžu psát. Jde o to že tam mám spoustu různých věcí jako Secure channel, Cookie Guarder a tak... jenže 4 z 6 těhle věcí mám vypnutých kvůli jakési zastaralé licenci... Netuším jak je co možné a proto se ptám, jeli nějak možné se z tohoto problému dostat jinak že reinstalací systému Windows...

Vřele děkuji za případnou pomoc. :-)

Spustit explorer.exe ze Správce úloh/Aplikace. Dá se dostat do msconfig a podívat se, co všechno se spustí při startu Windows?

- I want to delete your program. How can I do it?
- You can do it buy using standart Windows utility "Control panel" -> "installation\uninstallation programs"

faq.html

Ve Windows není zapnuté obnovení systému?