Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nesprávné fungování ovladače graf. karty

Dobrý den

Vlastním notebook Amilo PA 1538 (http://www.czechcomputer.cz/product_doc-94FDB73819 7DB5FDC1257314004DD7FB.html)
Problém je v tom, že mi hodně špatně funguje ovladač na grafickou kartu (nVidia go 7400) buďto mi ve winu začne co chvilku (někdy co 5minut) zasekávat zobrazování, jakobych přešel z 50fps na 0.5fps, někdy se to po 20sec spraví do normálu, někdy mi zčerná obrazovka přičemž mi nahlási počítač že ovladač graf. karty selhal ale byl obnoven, a někdy mi to vypne noťas. Už jsem to zde kdysi referoval, dostal jsem odpověď že pomocí jednoho programu se dá ovladač odinsalovat a následně stáhnout (ovladač byl nainstalován z CD nebo stáhnut z www.fujitsusiemens.com ) nicméně problémy se nevyřešily a stále mám zasekávající se monitor apod..
Prosím poraďtě co s tím, notebook už vypršel ze záruční lhůty, tak nevím co s tím mám udělat

Děkuji

Nebo takhle, jde po výrobci při úspěšné reklamaci vymoct vrácení peněz, nebo třeba dohodu že by tam vložil výkonnější grafárnu protože na tomhle supermodelu se mi seká i Morrowind nebo WOW, což je docela degradující nato že notebook je starý rok a půl, nebo warcraft 3 frozen throne když jsem hrál a porovnával s kámošem který měl horší pc tak mu to jelo netrhaně zatímco mě se to sekalo.