Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zvukem při použití klávesnice

Mám dva dny starou základovou desku Gigabyte s integrovanou zvukovkou od Realteku. Po nainstalování windows xp a driverů pro MotherBoard vše funguje, ale když při puštěné muzice začnu psát na klávesnici, tak se zvuk občas lehce seká. Je to divné, protože když při puštěné muzice dělám pro procesor a RAM sebenáročnější instalace a operace, tak zvuk v pořádku funguje. Ovladače jsem zkoušel přeinstalovávat, dokonce jsem i zkusil stáhnout aktuální verzi přímo ze stránek Realteku, ale bez výsledku. Nemám sice nějaký extra výkonný herní pc (Sempron 1,6 GHz, 1,25 GB RAM, Ati Radeon 3200), ale když jsem měl o půl giga menší ramku a základovku od WinFast (také s integrovanou zvukovkou od Realteku), tak vše šlo bez problému. Neví si někdo s tímto problémem rady?

Radu nemám, ale mám stejný problém. Taky deska Gigabyte(GA-MA770-DS3 rev. 2.0) . Projevuje se jen u klávesnic do PS2 a to jak u win XP tak u Vista. Ovladače jsem taky zkoušel jak z CD od zákl. desky, tak i nejnovější z netu. Nechtělo se mi kvůli tomu reklamovat desku, tak jsem se na to vykašlal a používám kláv. do USB