Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk : mikrofon

Zdravím, chci se zeptat, proč když jsem na komunikačních programech, jako je Ventrilo, TeamSpeak ... tak prostě jdu hrozně slabě slyšet, nebo skoro vůbec a někdy ůplně normálně ... dříve to bylo ok .. vše mám na max i samozdřejmně ve winech, jestly by někdo věděl co s tím tak prosím radu děkuji mnohokrát ;p

V mixeri mas u mikrofonu urcite aj rozsirene nastavenie (alebo v menu, je to u roznych mixerov rozne) a tam si mozes povolit mic boost (+20dB).
Ked to ide silno a slabo kazdu chvilu inac tak potom mas blby mikrofon alebo blby konektor (zaspineny apod) alebo ho mas kazdu chvilu inac vzdialeny od ust.
Ked to ide v jednom programe inac silno ako v inom programe, tak mas zle nastaveny niektory z tych programov (v nastaveniach kazdeho takeho programu zvykne byt aj posuvnik na silu mikrofonu).

V mixeri mas u mikrofonu urcite aj rozsirene nastavenie (alebo v menu, je to u roznych mixerov rozne) a tam si mozes povolit mic boost (+20dB).
Ked to ide v jednom programe inac silno ako v inom programe, tak mas zle nastaveny niektory z tych programov (v nastaveniach kazdeho takeho programu zvykne byt aj posuvnik na silu mikrofonu).

P.S> niektore programy maju automaticke nastavenie sily, ak nepouzivas sluchatka (hluk z repro) alebo ak mas pustenu hudbu alebo iny hluk v miestnosti tak to moze program automaticky utlmit.