Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Má smysl antivir?

Dodrý večer mám takový problém.Koupil jsem si notebook a nemám tam žádný antivir a zatím ani internet no a skoro všechny data do něho budu dávat přes flashku z mojeho stolního PC a můj dotaz zní má smysl dát do notebooku antivir?A nebo mě jěště napadlo že než ty data z toho stolního PC dám na tu flashku tak je projedu antivirem(mám AVG 8.0) myslíte že to bude účiné nebo tam mám raději dát ten antivir?Děkuji

Ted nevim presne nechce se mi to hledat, ale nejak "Microworld escan".

Jsem to driv pouzival v praci, myslim, ze to bylo zalozeny na engine od Kaspersky a ta utilita co ji meli zadarmo jen viry vyhledava, neumi lecit a ani se to neinstaluje. Muze se hodit jen na proskenovani PC, jestli tam nahodou nejaky vir neni.