Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ventilátor nevypíná

v mém PC poslední dobou vůbec nevypíná ventilátor a jede neustále na plný výkon.ze starších příspěvků jsem se dočetl, že by to mohl uvnitř dělat třeba prach.ale nemůže být ještě jiná příčina ?

já ti rozumím:) bohužel nejsem velkým znalcem a zjistil jsem jen tyto údaje: amd athlon64 3200+,nvidia geforce 6600.ale pokud by bylo potřeba , naisntaluji si tam everest abych zjistil víc.prosímtě v tom biosu bych tu regulaci přibližně našel pod jakým názvem?

A bolo by dobre sa rozpamatat ze co kto s tym PC robil vtedy ked ten verak zacal ist na plny vykon. Niekto instaloval nanovo Windows? Alebo niekto nieco robil vnutri PC, alebo niekto nieco prestavoval v BIOSe? Alebo niekto instaloval nejaky iny ovladac, alebo nieco prestavoval niekde vo Windows v nejakom programe napr. od vyrobcu grafiky?