Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SOUBORY mkv

Zdravím všechny,
mám otázku zda někdo nevíte jestli se dá sehnat stolní dvd přehrávač co přehraje dvd se souborem "mkv"
Nevím jestli se správně vyjádřím Bluray či HD-DVD (rip) ?:-/

Děkuju moc všem za radu,

Joemikes

Tested players comparison
You look for a player that has at least the following features:
CONT-4A MKV simple test (MPEG4 ASP + MP3 2.0 48KHz 96Kbps CBR)

9 results are matching your requirements:
Brand Player's name Mark

Cinebox CineBox Wireless Premium 70 %
DIFFERO XVID b100 70 %
DViCO TViX-HD M-6500A 64 %
Emtec Movie Cube S800 56 %
SILVERCREST KH 6507 62 %
Storex AivX-370HD 62 %
Thomson DTH 271 E 60 %
Toshiba SD-360-S-TE 66 %

http://divxtest.surdvd.com/form/divxtest2_list.php ?lang=eng