Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nefunkční router zyxel p-320w prosim pomoc

ahoj pul roku mam tento router a zadny problem,vcera jsem uklizel a vypnul jsem ho ze zasuvky pak zase zapnul ale notas me od te doby nanebehnul,proto jsem musel vytahnout z neho kabel a zapojit ho primo do pociatace ale mame 2 pocitace jeden vedle v pokoji a ten tudis ted nefunguje delam na tom uz 2 dny a porad nic,snazim se ho vselijak rastartoval ale vubec se mu nechce,nemel jsem ho vubec nastavenej jak jsem ho prinesl z obchodu tak jsem ho zapojil,nemel sem ani heslo a ni zadne pristupove nicky.zapojeno je vse podle navodu modem k portu wan a počítač k lan 2 nemuze to byt spis neco v nastaveni Routeru?treba IP adresa ci tak nejak protoze zapojeni bych problem nevidel jinak jsem vsecho vyresetoval i vypnul ze zasuvky.

zde jsem nafotil obrazovku:
my.php ... bbbmt3.jpg
my.php ... cccbc7.png
my.php ... dddlf4.png
kdyz pripojim pocitac na kabel pres router tak proste nejde ale kdyz ho napojim primo z modemu tak jde bez problemu,a druhy pociatc na wifi samozrejme taky nefunguje.Snazim se router vyresetovat ale tam taky nevidim zadny pokrok...

dík

Gateway stejná jako tvá Ip. :-) Napíšu ti svoje údaje. Na routeru ale stačí, ať si to vezme od providera. Něco jako "Ethernet Broadband, automatically obtain an IP address from ISP (dynamic IP) ". Sám si vezme, sám si načte.

Submask 255.255.255.0
Gateway 78.102.56.1 EDIT// ta je z mojeho okruhu, tvá bude teoreticky: 89.176.67.1
DNS Server 213.46.172.36
Secondly DNS 213.46.172.37