Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nod 32 aneb jak si dnes stojí?

Dostal jsem od otecka nabídku,že jim v práci leží nevyužívanej NOD od ESETU s roční předplacenou licencí a jestli si ho prý nehcci vzít.Má otázka zní.Má smysl měnit Avast (Free Edition) s Nodem (Placený)?Protože moc dobrý reakce sem na něj nečetl.Díky za rady

odhlédnu-li od faktu, žes flagrantně porušil zdejší pravidla (a tímto ti dávám první varování), bych si dovoli poznamenat, že jen blázen, hlupák či idiot si nechá vědomě modifikovat antivirový SW neznámým "patchem".