Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přílohy v MS Outlooku

Mám takový dotaz, není to nijak významné, jen mě to spíš zajímá. Když v MS Outlooku otevírám přílohu typu word, excel a jiné, objeví se malé okno s dotazem, zda chci uložit, otevřít či storno. Pod tímto dotazem je ještě jen, zda chci toto upozornění zobrazovat vždy a je to zaškrtlé. Když to odškrtnu, tímpádem se tato výzva nebude objevovat. Dá se to vrátít nějak zpět, aby se objevovala? Je to možné? Předem díky

Já vím, ale nemyslím ten řádek nahoře, co vyskočí. Vyskakovalo i okno , které něco oznamovalo a dalo se odškrtnout, aby se už neukazovalo. Zajímalo by mě, jestli by toto dalo vrátit? Zkoušel jsem přes Nástroje atd., ale toam nic není...

Nevím, jak to popsat. Bylo to okno, které vyskočilo, když se blokovalo pop up okno. Zároveň se objevil i oznamovací řádek nahoře. To okno bylo jen informační, že bylo zablokováno okno atd. Dalo se odškrtnout, aby se toto informační okno už neobjevovalo. Něco, jak se řešilo u tšch příloh v Outlooku. Jedná se jen o informační okno.