Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth

Dobrý den, Ahoj
Chci se zeptat jak dám do mobilu hru? Vím že přes bluetooth ale nevím jaký soubor díky.

Malo informaci pises, co mas za mobil? Pokud nemas chytry telefon s OS, tak format souboru s hrou ci jakoukoliv aplikaci je v archivu s priponou .jar, nekdy u souboru byva i maly soubor s priponou .jad ale to je jen informace, telefon ji nepotrebuje. Tak nez sem dopsal, Kmochna byl rychlejsi...