Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Data (D)

Dneska rano zapnu pocitac a kliknu na data (d) a obevi se
D:\ neni přístupný
Chyba při operaci v rámci paměťové schránky

Nevíte nekdo co mam dělat??
Mam to dat do opravny?

Ako je oznaceny ten oddiel v sprave diskov (pravy klik na tento PC - spravovat)? (aky filesystem apod)
Skus si ten disk pozret programom totalcommander (www.google.com). chyba? aka?

Dobre by bolo pozriet sa na ten disk z nejakeho live OS (napr. knoppix live linux, stiahnes .iso, vypalis, nabootujes z neho) aby sa vylucil vplyv rozdrbanych alebo zavirenych Win. Od toho by sa odvijalo ze co s tym.

POkial je poskodeny filesystem teoreticky by sa dalo skusit program testdisk a vykopirovat si data ktore este je schopny vykopirovat.