Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CCleaner 2.16.830

Mám půl roku novou sestavu s Wind.Vista.Mám pc už nějak vyčistit třeba timto programem?Nebo je nějaký lepší?Poraďte co mám a nebo nemám s pc udělat.CCleaner 2.16.830 Děkuji

Pomohol som ti v tom aby si nemusel po pouziti skveleho cleaneru preinstalovavat Win. Windows sa nespini, nemusis nic cistit. Jaky mas na to dovod? Mas malo miesta na disku? Na to je vo win funkcia vycistenie disku (tento pocitac, disk C:, pravy klik - vlastnosti, hned na prvej karte cistenie disku)

Nic konkrétního tu nepadlo. Pořád samé myslím si, věřím tomu, já to tak dělám, zmenšily se mi registry (=instaluju a zase odinstalovávám prasárny), mám dojem že...

Cleanery často používají optické triky, pomocí kterých navodí dojem, že to "pomohlo". Například vypnou v rámci "optimalizace" některé animace nebo sníži menudelay, takže průzkumník pak reaguje rychleji. Je to švindl.

PS. Paullusově případu věřím. Tolik software na jednom počítači instaluje a odinstalovává jen on. Moderní doba k tomu nabízí Virtual PC. Osobně jsem ze svých počítačů už dlouho nic neodinstaloval - to co instaluju, mám prověřené.

Jako ja ti to i verim.., jen sem psal vlastni zkusenosti - nedavno sem daval pomoci ccleaneru daval do kupy kamaradce ntb, protoze si stezovala, ze ho ma moc pomaly a ver mi, nejsem v tomhle zadny expert.., ale reknu ti, ze kdyz dojela analyza "čističe", tak to hlasilo pres 1,4 GB souboru k smazani a kdyz sem projizdel registry, tak tam mela pres 800 chybnych registru, tak to prece nemuze byt jen nejaky klam toho programu ne? A krom toho mi pak volala a potvrdila, ze to je znat. Ale jak rikam, sou to jen moje subjektivni zkusenosti a rad se necham poucit.

každá instalace potřebuje občas uklidit.......je to jen otázka času.
CCleaner je jedna z nejlepších aplikací která ti v tom pomůže.
to že je zdarma je plus protože pracuje lépe než některé placené produkty (to kdyby někdo namítal že když je něco zadara že to musí být horší).
Používám na údržbu svého systému pár šikovnejch věcí a CCleaner je jednou z nich.
např. na údržbu disku mám QQ defrag, na programy Advanced Uninstaler Pro v kombinaci s CCleanerem.
Jde jen o to jak je budeš využívat.
Fakt je ten že se zbytečně vrtat v systému nevyplatí a od toho tu právě jsou tyto programy aby nám v tom pomohly.
Je spousta takových programů ale jen některé jsou právě tak šetrné a přesto účinné jako CCleaner.
má rada: minimálně CCleaner vyzkoušet ale před čištěním registrů si vždy udělat zálohu......ostatně to ti on sám před vyčištěním nabídne.
:puff:

Jedni tvrdí jo můžeš druzí zase nemůžeš.Tak kde je pravda?

The Truth is Out There.

Jinak je to individuelní. Profíci budou radit nečistit, lamy zase na ty čističe nedají dopustit.

Já patřím mezi ty druhé a používám TuneUp Utlities a jednou při generálním úklidu se na notebooku povedlo zmenšit velikost registrů cca o 20 % (zřejmě zbytečné větve po odinstalovaných programech), přičemž jsem přesvědčen, že to tomu počítači prospělo. Přinejmenším je podstatně rychlejší.

Neublizi systemu ani v pripade ze zaklikas vsechny polozky cisteni registru, sam to pouzivam nejaky patek a jeste nikdy mi to nezborilo system, nenabadam dotycnou at se pousti bezhlave do cisteni cehokoliv v registrech, kdyz tomu nehovi, ale jsem zastancem nazoru ze nejaky registr cleaner je treba cas od casu pouzit, viz treba desitky zapisu po odinstalaci baliku Nero, kazdy soft nebo prevazna vetsina zanechava i v systemu vzdy nejaky bordel, prazdne slozky, log soubory, nepotrebne knihovny atd. Obcas pouzivam na vyhledani zbytku tohoto bordelu Total Commander v kombinaci s CCleanerem, netvrdim a ani nikomu nevnucuju ze se ma system obcas cistit, ale ja to delam, je to vec kazdeho.:beer: