Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde naladit digitální vysílání

Zdravím všechny. Tři roky provozuji počítač s operačním systémem Windows xp media center edition 2005. Tv kartu AVer Hybryd A16E,MCE,TV+radio,EPG používám od začátku.
Analogové vysílání naladím bez problémů, ale při vyhledávání digitálních programů nenajde žádné stanice. Televizi zpouštím přes Media center. Přitom na normální televizi přes settop box naladín digi stanice bez problémů. Při koupi jsem už požadoval tv kartu s i digitálním tunerem. Má tato karta vůbec digitální tuner?
Bohužel obchod, kde jsem počítač zakoupil už neexistuje a nikde mi nedokázali pomoct.
U karty nebylo žádné instalační cd. Z internetu jsen ztahnul několik ovladačů a pořád nic. Pomůže mi někdo?

Co zkusit stáhnout originální ovladač a program (nějaké stránky Aver, technická podpora) a provozovat kartu samostatně , ne přes Media center ?
Já jsem tohle udělal s kartou Hauppage. Přes media center nešlo skoro nic, nebo pomalu jak šnek. Po nainstalování ovladače atd. to konečně funguje jako normální televize.