Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zadne ikony na plose

Ahoj mam takove potize mamka si koupila notebook a no tak sem si ho pucoval na hrani cod2 a pred 2 tydnama se mi cod2 seklo uplne cely pc tak sem mu dal tvrdej a kdyz se notebok nahral do uzivatelskyho panelu tak sem se prihlasil a ikony tam byly a za 3 sekundy zmizeli a do ted se mi to dela porad pustim pc ukazou se a za 3 sec mi zmizi skousel sem to projed antivirem i antyspiwarem jak normalne tak v nouzovym rezimu a nic :-(:-( prosim vas muzete mi nejak pomoct ?

Pokud máš Win XP prof, tak se mrkni do GPE (group policy editor), jestli není zakázáno pro uživatele zobrazení ikon na ploše.

Klíč v registry je v restrikcích stávajícího nebo pro všechny uživatele.

Zkus dát start/spustit a zadat tam tyto dva příkazy.

REG DELETE "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer" /v "NoDesktop" /f
REG DELETE "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer" /v "NoDesktop" /f