Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastaveni wifi na acer extansa 5620

prosim vas mam acer extansa 5620 a potreboval bych poradit jak nastavit wifi pres kabel mam internet normalne ale pres wifi nic i kdyz mi to sit najde a ukazuje ze mam signal dobry a ze zarizeni pracuje spravne tak kdyz dam pripojit tak to napise ze server nebyl nalezen OS mam XP home SP3 děkuji moc za kazdou dobrou radu

Kdyz neco pises, pouzivej vety. Veta je par slov, ktere konci teckou a davaji uceleny smysl.
Kdyz vyplivnes sve myslenky na monitor, zkus si to precist, nez to odesles.

Jake WiFi mas doma, na ktere se chces pripojit? To, ze v okoli najdes nejake WiFi sitem neznamena, ze se na ne muzes pripojit.

Pozri sa ci mas wi-fi AP dobre nastavene - cez web rozhranie, pozri do nastavenia wi-fi karty v pc ci su dobre, alebo restartuj tvoju "wifinu", vymaz z nastaveni wifi karty vsetky siete, ktore su tam, popr. reinstalni ovladac wi-fi karty alebo upgradni firmaware na wifi AP.... nieco s toho by malo pomoct