Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notes + Vista Home + směšovací zařízení(záznam zvuku)

Zdravím,nemohu va Vistě rozjet nahrávání netRádia.Ve vlastnostech zvuku mi to nabízí jen záznam s mikrofonu co je v notesu a nebo z čelního vstupu pro sluch.a mirofon,žádné směšovací zařízení jako třeba záznam s line IN atd.Používám soft NetRádio a když dám nahrávat tak to nahraje jen přes mirofonek co je v notesu,který to zaznamenává z repráčků.Notes je HP Pavilion a Vista Home.Děkuji za případné rady.

Notes je přesně HP dv6736ec, a když kliknu do prostoru ve vlastnostech zaznamu,tak mě to nenabídne žádnej směšovač.Instalaci jsem nalil přímo z orig.CD k notesu,takže si myslím,že drivery zvuku jsou OK,aspon dle spravce.Budto ta karta neumi prehravat a zaroven nahravat se smesovace,nebo jsem z toho jantar...Pro zaznam se mi objevi jen mirofon v notesu nebo celni vstup s mikr.Kdo ho ma poradte,jinak bych to asi resil nakym softw.rekorderem co si bere prvne zvuk a pak ho posle do zvukovky a zaroven na HDD.Moc s tim ale nemam zkusenosti.Dekuji za rady.