Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem klávesnice LOGITECH Internet 350 CZ / PS2

Dámy a pánové, prosím helf.
Známí koupili tuhle klávesnici, a tvrdí, že jí nelze připojit k PC, a to protože
konektor je menší(?), než stávající, respektive, že ho nelze do stávajícího konektoru PS/2 připojit.
Ale pozor problém je v tom, že ti známí, žijí na Ukrajině, a jak známo, že Amerika je země 1000 možností, tak v bývalém Rusku, je možný úplně všechno.
Nebo, že by existovala nějaká redukce, a nebo, že by existoval nějaký menší konektor?
Na všech serverech jasně píší, že tuto klávesnici, stačí připojit, a fachá.
Už jsem prolez, všechno možný, ale odpověď neznám.
Samosebou jsem jim přes Skype radil, kam, a do kterýho konektoru, se to má připojit, ale pořád tvrdí, že to nejde.
Doporučil jsem jim, naklusat zpátky do "makacínu", nechat si jí předvést, a případně buď novou, nebo prachy zpátky.
Co vy na to?

...a jen tak na okraj - samosebou, že to vytáhli komplet, a dnes ráno se hrozně divily /holky/, že tam je něco, co lze ještě rozpojit, a že do toho kousku, co jim zůstal v ruce, lze nastrčit konektor od nové klávesnice.
http://www.levnepocitace.cz/redukce/redukce-klaves nice-din-f-ps2-m
A už se "těším" na večer, až budem pomocí Skype hledat "встроенный разъем", čili ten konektor, ze kterého to vytáhli.
Ale i tak vám všem díky - holt ti trpaslíci, co běhaj otvírat šuplíky, zlenivěli, a šuplíky se při otevírání, začínaní zasekávat.
:-):-)