Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj pro moje PC

Mam sestavu:
CPU: AMD Athlon X2 64 5200+
MB: Asus M2N-E
GPU: Palit nVidia GF 9800GT 512MB
RAM: 2x 2GB Patriot
HDD: 320GB a Smasung 1TB
Chipset: nForce 570 Ultra
OS: Win. XP SP3
Zdroj: Forton 400W
Case: Thermaltake Swing VB6000BWS (standart)
Case chci vyměnit za Thermaltake V9, kvůli chlazení. A tak sem si řekl, že si přikoupim i lepší zdroj, pže nevim jestli stíhá a taky u nový skříně bude dost větráků. A teď nevim jakej, měl by mít asi tak 700W výkon (co na to vy?), tichej větráček a vysokou účinnost, taky bych chtěl, aby měl dobře vyřešenou kabeláž atd.... (může mít i červený podsvícení větráku, pže by se hodil do skříně)
Poradtě mi jakej a kdyžtak přidejte nějaký info.

Tak sem se vrátil ze servisu a nic nebylo zapotřebí vyměnit. Nechám tam teda ten starej zdroj. Chtěl sem se ještě zeptat jestli nevadí, když ze zdroje odmontuju kabely který nepotřebuju a nebo to nějakym způsobem naruší správnou funkci zdroje?