Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problem s mirandou

kdyz si nainstaluju mirandu a chci se prihlasit na me icq pise mi to chybu
[11t7hpc.jpg]

nevite nekdo co s tim??? nastaveni na prihlasovani mam stejne jako u ICQ 6.5 a tam mi to funguje (myslim server a port)

no, mel bych podle toho jake jsem dostal instrukce od aministratora.. ale at ho vyplnim a nebo nevyplnim tak me internet funguje.. kdyz mam proxy v IE tak jde, kdyz nevyplnim tak taky jde a tak to je se vsemi programi, zajimave :) v te mirande jsem to zkousel s vyplnenou proxy i bez a nefungovalo... ale jak jsem psal o prispevek vyse, prihlasil jsem se a najednou to slo, takze se jednalo asi o nejaky vypadek... jinak si to vysvetlit neumim

podle toho co pises neni porad jasne, jestli se ti povedlo prihlasit mirandou, nebo ICQ. prezto odhaduju ze jsi se prihlasil skrze ICQ. Nevime jak starou verzi mirandy jsi instaloval, takze udelej presne co radil 2laak. v mirande ve slozce plugins musis prepsat ICQ.dll novejsim souborem. dal nastav spravne proxy a miranda se musi prihlasit.

mirandu mam nejnovejsi z oficialnich stranek, pote jsem zkousel i jine dve verze, aktualizoval jsem take icq.dll a neprihlasilo se... program icq se pritom prihlasil ok... zkusim sem se tedy pres mirandu prihlasit asi v pet rano a miranda uz sla ok... takze davam vyreseno a problem byl asi jinde nez u me, jelikoz konfiguraci jsem nemenil a ve dve v noci miranda nesla a v pet rano ano... ted mi jiz jde takze davam vyreseno