Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Náhrada za GetRight - Viete o niečom voľne šíriteľnom?

Vedeli by ste mi poradiť download manažér namiesto GetRight, ktorý dokáže toto:
1. Spolupráca s Rapishare (či už cookies Internet Explorera alebo vstavaná podpora).
2. Možnosť zadania sťahovania viacerých downloadov naraz (označím linky, dám kopírovať a vložím do programu, program si odfiltruje nepotrebné texty pred a za linkami) (toto zrejme rieši FlashGot vo Firefoxe, ak nie opravte ma).
3. Podpora FlashGot vo Firefoxe.
4. Automatické sťahovanie (dám sťahovať a sťahuje, kým sa nevyprázdni fronta).
5. Obnovenia prerušeného sťahovania.
6. Voľne šíriteľné.
7. Možnosť nastavenia rýchlosti sťahovania.
8. Okná so sťahovaním automaticky minimalizovať a skryť z lišty.
9. Nesmie sám od seba zastaviť sťahovanie pokiaľ nie je koniec fronty alebo ho nezastavím ja (GetRight mi to občas urobí, ale neviem si vysvetliť prečo, začal to robiť po zmene poskytovateľa Internetu, ale neviem si to s tým spojiť, našťastie to robí len občas).
10. Možnosť vypnutia po stiahnutí.

Môže podporovať aj tieto funkcie:
1. Hľadanie zrkadlových odkazov.
2. Sťahovanie viac častí naraz.
3. Jazyková podpora.

ja funguju jedine pres flashget.. na rapidshare je jak delany.. :) a free je take.. staci zkopirovat odkazy nastavit login a heslo k uctu, ulozit nastaveni jako vychozi (aby se nemuselo porad psat prihlasovaci udaje) a pote jen stahovat... pause uploadu samozrejmost, navazani na upload i po restartu PC take jasna vec.. a funkce ktere pozadujete nahore take, az na to vyhledavani zrcadlovych souboru, to podle me jeste nezvlada, v tom je zas dobry Download Accelerator Plus 8 (take free) ale funkcnost s rapidshare jsem zatim nezkousel, jelikoz jsem spokojen s flashgetem.. ale pozor, flashget nova verze blbne.. kdyz se zkopiruji odkazy automaticky se to do nej nevlozi (a nebo jsem jej mel spatne nastaveny), takze ja funguju na osvedcene a stabilni verzi 1.92. to je take muj tip, FlasGet 1.92

Presne to vkladanie odkazov je problém, prečo sa chcem s GetRight rozlúčiť. Niekedy totiž pri kopírovaní linkov nevloží linky do programu, iba vytvorí súbory vo svojom adresári. Potom musím linky kopírovať znova a ešte sa drzo pýta, či ich chcem prepísať. Dobre, stiahnem teda 1.92.

vyzkousej tuhle verzi.. :) rucim za ni, me funguje uz asi rok bez problemu.. jinak kdyby to nekdy nezkopirovalo a nevlozilo do programu odkazy ktere chces stahnout, tak zkopiruj neco jineho (nejaky text, to je fuk, jen at ty odkazy zmizi z pameti) a pote je znova zkopiruj a uz by to melo jit.. kdyz ne restartuj flashget a pak znova zkus zkopirovat neco jineho a pak zas linky... stalo se mi to zatim jen asi 5x tento problem.. takze z 99%funguje bezproblemove :) a dokonce mi i zvysi rychlost downloadu, z firefoxu stahuju 6mb/s a pres flashget to jede 7-8mb/s

No takže FlashGet spĺňa body 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, dúfam, že aj 9 (zistím časom), 10. Z bonusov podporuje bod 3.

Mám ale drobný problém, čo som pri GetRight nepoznal a to:
1. Viete mi niekto poradiť, ako vypnúť tú otravnú ikonu o priebehu sťahovania z plochy?
2. Chcel by som vypnúť zvuk po stiahnutí súboru.

Ani jednu z týchto možností som v nastaveniach nenašiel a dosť ma to štve. Ja nepotrebujem vedieť ako je na tom sťahovanie, pretože rád sťahujem na pozadí. Tá ikona sa navyše pchá aj do filmov, čo je maximálne otravné.

Takže bod 1 som vyriešil. V menu je kolonka, že "Pole upuštění". Nevedel som, čo to je, ale ikonu to odstránilo. Akurát sa mi nepáči prehľadnosť menu vo FlashGet, pretože toto nie je prvá a zrejme ani posledná vec, ktorú by som skôr hľadal v nastaveniach a pod úplne iným nápisom. Takisto nájsť nastavenie na RapidShare je tiež umenie, ale aspoň, že pri výbere sťahovania sa to dá nastaviť v tom okne, ktoré sa vtedy otvorí. Už len ten zvuk vypnúť.