Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMd 5200+

Ahoj, ja mam processor athlon 5200+. Je pravda ze je to celkem 5,2ghz? Kdyz tam jsou dve jadra a kazdy ma 2,6ghz.....????????????

jo, můžeš začít zvyšováním znalosti češtiny. Ta je hrozná. A pokud (zcela řečnický kondicionál, s ohledem na tvé lamerské dotazy ohledně frekvencí) je tvá znalost hardware na podobné úrovni, nedoporučuji se počítače raději ani dotýkat - tatínek by o tebe taky mohl přerazit svou hůl poté, co ten PC zničíš.