Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem blbne mi obraz

Dobry den vsem. Mam tu takovy docela velky problem a sice: Z niceho nic mi zacal hrozne blbnout monitor, nabehl mi tam takovy cerveny pruh cely problikava cervene.Zkousel jsem odebrat grafiku a znovu nainstalovat ale nepomohlo to.

Jedna se o notebook asus m51s, nespadl mi, nebouchl jsem s nim nikde, nic takoveho.

Nevite co by to mohlo byt?

Pokud se to nemění s tím, když hýbeš s displejem, tak je to buďto displej nebo grafika. Pokud je to stejné i když připojíš externí monitor (Dle PCTuningu to má D-Sub i DVI), je vadná grafická karta, pokud je obraz po připojení externího dobrý, je vadný displej.