Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde vytvořit nový diskový oddíl.

Čaute. Poradil by mi někdo jak si mám vytvořit diskový oddíl v Windows XP?? zkoušel sem už program acronis disk director a Paragon Partition Manager 8.5. V acronis nejde vytvořit oddíl protože je to demoverze a v paragonu to funguje jenže po restartu XP nejsou vidět žádné výsledky. Mohl by mi někdo poradit?? díky pište na icq 435376772

tam jak je ta mordá čára že?? tak tam na to klikám ale žádné vytvořit nový oddíl tam fakt není... jenom otevřít prozkoumat změnit písmeno jednotky vlastnosti a nápověda... na ostatní položky nejde kliknout bo sou asi nedostupné.