Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dead points

Ahoj, právě řeším nákup LCD monitoru a zajímalo by mě, jestli se na monitru můžou vyskytnout mrtvé body i časem během používání nebo tam mohou být jen od výroby? Já se v tomto moc nevyznám, takže každému děkuji za odpověď. Jde mi o to, že jestli si zkontroluji monitor na prodejně a nebude mít žádné vadné body, tak už nemusím nic řešit, protože je nikdy mít nebude a nebo se mohou "vytvořit" kdykoliv během používání (třeba do 2 dnů - a je proto lepší si objednat monitor přes internet a využít možnost monitor bez udání důvodu do týdne vrátit? Většina e-shopů tohle nabízí. Dík!

Mozu sa vytvorit aj neskor. Mrtve body nie su nic strasne, vacsinou si to ani nevsimnes, ked si na to haklivy tak su aj vyrobcovia ktori davaju na urcite displaye garanciu 0 vadnych bodov (ale nebude to v lowend cenovej kategorii)

P.S. ja osobne som videl len vadne body ktore boli uz od vyroby, takze ked od vyroby nebudu ziadne tak mas tak tipujem na 80% vyhrane :)
Z eshopu sa da tovar do 2tyzdnov vratit ale mozu byt nejake poplatky treba si pozriet pravidla daneho eshopu.