Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Možnost nastavení profilu

Třeba na mne je to moc světlý.Bude možnost nastavení už.profilu z tmavším pozadím??Čučím do toho převážně večer a moje oči dostávají záhul!! Nemám namysli zrovna jako na warforum.cz,ale něco tmavšího by bodlo a myslím,že nesu sám.

Ano,přesně to.Aspoň jeden by tam mohl být trochu tmavší.Myslím i ty bílé plochy po pravé straně a nahoře.Vyřešila by ty kontrasty třeba nějaká lampička za CRT,ale přoč zbytečně roztáčet el.hodiny.Stačí,že snich junioři dělají v pokojíku vrtulník!!3-[

Mno,zase u toho kutím video a tam potřebuji normální jas a kontrast.A na praci z PC mám TuneUP styl tmavší.A jediné místo na netu kde dokáži čučet dlouho do PC byla poradna na zive a ted tato.Takže si myslím,že by mohli časem tvůrci něco tmavšího vykutit.ˇUplně mi stačil styl na tvfreak ten šedej.;-)

Nic vezlém,všechna čest rychlosti , obětavosti a snaze vyjít návštěvníkům vsříc,ale zvyraznění v šedékaskádě navštívenych threjdů je skoro neviditelné!!Pro někoho kdo tu dá dotaz to je bezvýznamné,ale pro lidi co tu smerfují je to pomoc.Nicméně klobouk dolů jak už sem psal.;-)
PS:doufám,že za obnovu tohoto threjdu nebudu kamenován!:-D

No jo, Tixi! Ono je to tak, že se zkrátka není možné zavděčit všem - někomu to přijde "přeplácané" barvama, jinému zase nevýrazné. Já jsem barvu těch odkazů testoval na CRT i LCD a vždy to bylo znát (i když to nebylo nějak výrazné, rozdíl vidět jednoduše BYL). Takže s tou barvou nebudu nic dělat - ozval by se zase někdo jiný.;-)