Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dell 2408WFP a Input Lag

Ahoj.
Uvažuji o tomto monitoru, který je vhodně věcí solidní, ale někde jsem četl, že má velký imput lag a youtube jsem našel porovnávačku, která vypadá hrozivě: watch

Ovšem jde o to, že to byly prý první revize a novější firmware už to prý opravil? je tomu tak? Ptám se vás, jako odborníků.

Díky

ostrost/barvy je subjektivně nejlepší, co jsem zatím viděl (doma mám LG 24" TN+, u kolegy zase HPčko 24"), odezva je naprosto "normální", tedy výše popisované "neduhy" naprosto neznám (možná to byla vada kusu, možná mám už jiný model - to se dá určit jen podle sériového čísla)

Pokial nemas 2 monitory vedla seba tak 0.03s ani pozorovat nemozes (pokial nie si robocop). P.S. ja osobne si myslim ze ked sa to zapoji cez dvi a nastavi sa nativne rozlisenie, tak opozdenie bude 0 alebo len 0.015s, ale to je len moj osobny nazor (zavisi od toho co tam vyrobca spachal).

rád bych věřil, ale když člověk vidí další a další takovéto: http://www.youtube.com/watch?v=hGoL7T1ecXg&feature =related lagy ... porovnáním s jiným monitorem(byť je to možná záměrně trochu zpomalené), nebo rovnou článek: http://sytech.org/2008/10/29/dell-2408wfp-too-slow -for-gamers-large-lagging-problems/ , tak znervozní ... navíc nemám nikde v blízkosti ho shlédnout osobně