Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrzly pc

Prosim o radu...sekl se mi comp,pri restartu se nenacte hlavni strana WinXP...pouze pozadi s logem ale bez spodni listy ci ikon ...mam zde dulezite informace...diky

skusit spustit s poslednou funkcnou konfiguraciou (tusim ze sa to zvoli tiez v tom F8), ked nejde skusit po nabehnuti plochy ctrl-alt-del a z menu spustit proces explorer.exe (alebo c:\windows\explorer.exe). Skusit bod obnovenia (start-programy-prislusenstvo-...-nastroj obnovenia systemu)
Odvsivit, alebo vykopirovat data a nainstalovat Win nanovo.