Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktivace Windows

Ahoj, prosim o pomoc, mam not'as s Windows XP Pro a vcera pri zapnuti a pri nacitani profilu vyskocila hlaska neco jako "Je potreba zaregistrovat/aktivovat tuto kopii Windows pro pristup do systemu.Chcete zaregistrovat nyni?" pokud dam Ano pak vyskoci modre okno s dalsi hlaskou "Windows jiz byl aktivovan.Pro ukonceni kliknete na OK" pokud dam OK tak me to odhlasi a zacinam od zacatku.Nepusti me to do systemu jedine mam pristup pres Safe mode.

Nevite co je s tim??? :.(

Vcera mi volali z jedne nasi pobocky kde jsem jim nekdy pred rokem dodal PC s legalnimi aktivovanymi XPprof ze to nejde prihlasit protoze potrebuji okamzitou aktivaci. Tak jsem je nechal aktivovat znovu po netu a OK. nechapu :) V hardware nemenili urcite nic.