Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem písnička na profil??

Ahoj všichni, potřebovala bych poradit jak nandat do profilu písničku tak aby začala hrát když někdo na profil koukne...:-|Mám tam klípky ale ty se samozřejmě nespouštějí sami..Děkuju moc všem za rady..8-)

Promiňte, asi jsem si spletla adresu.....Celou dobu jsem si myslela že se jedná o PC poradnu pro ty kteří potřebují poradit s PC..:-| Netušila jsem že je to tu jenom pro týpky co se doma tak nuděj že si musej posílat viry aby je přechcali.. Díky za vaše fundovaný rady pánové a kozy ať vám večer doma ukáže vaše stará ok?:puff: