Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem visty a internet

Ahoj,máme notebook-Vista home basic.Zajímá mě,jestli je s nimy problém při napojení na internat?Při spuštění inter.explor.píše,že stránku nelze zobrazit.Přitom na druhém notebooku také Visty home basic se připojíme.Může být problém při rozbočování přes switch,nebo slabá síť karta,nebo...?Díky Fana

hele ja s tim routerem si nejsem jistej.

My mame v praci O2 a mame od nich ADSL modem/router - proste jedna krabicka, ktera ma 4 + 1 portu - 1:WAN a 4:telefon, IP TV a dva LAN. Tudiz pokud mas jen dva PC, mel by si pichnout jeden kabel do jednoho LAN portu a druhy do druheho. A myslim, tim si nejsem na 100 procent jisty, ze by melo jit i jeden kabel do switche a z toho ty dva NB.

Kazdopadne ale O2 neregistruje MAC adresy, tudiz nevidim duvod, pokud pichnes do site primo bez switche jeden notas nebo druhy, proc to na jednom z nich nejde.

Problem bude jinde - je spravne nainstalovan ovladac sitove karty ?