Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje mi net přes router...

nedávno jsem k PC s netem od UPC připojil wifi router. Vše jsem nastavil a fungovalo to vše ok. Najednou se ale něco stalo a teď mi to nefunguje....nic jsem neměnil, zkontroloval kabaly, kde hledat chybu?

Problém může být:
1) Na straně operačního systému. (Nevíme Prďucho, jaký používáš.)
2) Wi-fi router "se pere" s jiným wi-fi zařízením v okolí a vzájemně se ruší. (Možná stačí tomu vlastnímu snížit výkon.)
3) Někdo router vzdáleně "hacknul" a "ukořistil" tak pro své potřeby.
Prostě, může být víc příčin.
I když i Jára Cimrman radil, "Zkuste to bez drátů...", kabel je kabel ;-)