Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook Sony Vaio NS 21M

Ciao, uvažuji o koupi tohoto modelu: http://www.proton.cz/mimoradna-nabidka/notebooky-p ocitace-it/notebook-sony-vaio-vgn-ns21ms.html

Hry nehraju, měl by spíše sloužit jen k dívání na filmy, k poslechu hudby, popř. nějaké té práci. Hry možná občas, ale určitě ne, žádné GTA4 apod...
Otázka tedy zní, zda je tento notebook co se týče cena/výkon vyhovující. Nebo ho raději nebrat?....Děkuji předem za odpovědi.

Jedná se o levnější Sony notebook, pokud se nepletu, tak se jedná o doprodej, za cca 15 500 se dá, nenáročného uživatele může potěšit. Zmíněné činnosti zvládne, ovšem hry jen spíše jednoduché a opravdu starší (integrovaná Intel GMA 4500). Na nějaké velké přenášení není, ač konstrukce ve své třídě je odpovídající, relativně v základu fajn. Má lesklý display. Procesor je jednoduchá dvoujádro, dostačující (plnohodnotné C2D to není - šetřící funkce atp., přesto v této ceně není zásadní problém). Viz níže i levněji:

http://www.barbone.cz/?stiid=81503&strsort=9DI&str =0&tit=SONY%20VAIO%20NS21MS%20154%27%27%20T34003GB 250GB%20DVD%B1RWWLCAMVHP