Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lagy v multiplayeru

Dobrý den, chci se zeptat co způsobuje lagy v multiplayeru? Syn hraje Vietcong, Counter Strike, Flattout apod. v multiplayeru a poslední dobou si neustále stěžuje na lagy, s tím že ping má dobrý. Hry hraje už dlouho a před časem mu lagovaly zřídka. Poskytovatele internetu máme stále stejného, pouze jsme zvýšili rychlost připojení z 512 kbit/s na 3 Mbit/s. Podle měření rychlosti internetu máme běžně rychlost kolem 2,7 Mbit/s. - rychlost stahování 353 kbit/s, ping min. 10,56 ms, max 12,59 ms průměr 11,17 ms a to při spuštěném Skype a antiviru. Připojení máme kabelovým rozvodem po bytovém domě. OS Win XP Home - pravidelně aktualizovaný, CPU Athlon X2 4600+, RAM 1 GB, GPU ATI Radeon 3870. Můžeme s tím něco dělat? Děkuji za odpovědi.

Třeba hraje na zahraničních serverech, pokud hraje třeba na nějakým ruskym, tak je jasný, že to nebude nejrychlejší. Před pařbou je většinou nutné vše vypnout, antiviry a komunikační programy (já vypínám i firewall, jinak se nikdy nepřipojim, ale to neberte jako radu).

K té RAMce, taky jsem si myslel, že 1 GB je dost, ale dnes jsem za pár šlupek dokoupil 2GB a je to krása. :-)