Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kouše se mi TV karta

Pořídil jsem si do notebooku tuhle PCMIA TV hybridní kartu.

S ní používaný notebook pracující na WinXP Pro splňuje a překračuje její systémové požadavky, DirectX je v požadované verzi 9c, stáhl jsem si poslední ovladače a přesto se po připojení k anténě zasekává obraz. Přečetl jsem si k tomuto problému diskuse na různých fórech a k ničemu jsem nedospěl.

S kartou dodaný SW zatěžuje procesor cca do 10 %, zkoušel jsem vypnout síť a zakázat antivir a nic tomu nepomohlo.

Takže se táži, zda s touhle kartou nemáte někdo nějaké zkušenosti, či zda je zmíněný problém obecně znám a odstranitelný.

Navíc jsem zkoušel připojit jako kompozitní zdroj externí DVB-T tuner a tam mi zase na obraze probleskují krátké bílé čáry, jako by horizontální sněžení.

Ačkoliv jsem si tu Avery kartu vybral jako na trhu doporučovanou, mám pocit, že jsem šlápl do hov*a.

Jestli se seká jen obraz, občas přeloží na půl a počítač s ostatními programy jede a dělá to jen na digitálu, je slabý signál. Zkus připojit pořádnou anténu a ne tu tyčinku, co je k tomu přibalená. Můžeš jí také zkusit na jiné místo, do výše a podobně.