
Historie po linuxácku
Vybírám z http://www.zive.cz/default.aspx?article=145610&tex tforum=1&addforum=1&reply=676926:
V době Win98 měl Microsoft sakra na mále. Ten systém byl příšerný a konkurence ho mohla zničit. Co udělal? Protože nebyl schopný naspat pořádný OS, ukradl kernel VAX VMS, který se později proslavil jako NT. Prachsprostě ho ukradli. zkončilo to sice u soudu, ale než jsme se za těch pár let dobrali výsledku, poměrně kvalitní VAX VMS aka NT mezi tím dobyl svět, a neexistuje pokuta, kterou by Microsoft nemohl zaplatit. Takže následně vysolil u soudu obrovskou pokutu a vrovnání a tím tio zkončoli. Spravedlnosti bylo učiněno za dost, ale že je téměř v každém počítači ukradený plagiát, to vám asi nevadí.
Edit: diskuze obsahuje i jiné perly jako "distribucí linuxu jsem zkoušel víc, než kolik je tobě roků."
ten živje, to musí být nějaký dobrý server. jsem sice pamětníkem, ale koukám že asi z marsu, tak báječné insider informace aby jeden pohledal.
tak já se taky s něčím svěřím: sousedovi skočila či spadla z okna ve 3.patře kočka, a někam se odfakovala. už předtím jsem jí říkal blbka, teď to bude blbka s placatou hlavou. že ona píše do diskusí na živě?
km: teď jsem se kouknul znova a radostněji, a vychutnal si tu kombinaci loginname + osname + browsername. ach jo.
To musela být divná kočička, když to byla blbka. kočičky jsou lstivý.
--
Vychutnej, byl to jediný hodnotný příspěvek v diskus.