Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zrejme vir

zdravim vás, mám velkej problém po reinstalaci windows, systém byl uplne cistej a chranenej jetico personal firewallem ale po restartu pocitace se mi misto kazde adresy spusti nejakej fritzBOX, vubec nevim co to je a kde se to tam vzalo, testovano antivirem a vse je v pořádku, hijackthis log je taky v pohodě, dělá to v obou prohlížečích. díky

"pocitace se mi misto kazde adresy spusti nejakej fritzBOX" no je to nejaka takova stranka, prostě napisu přesně co chci, třeba google nebo seznam nebo cokoliv prostě a spustí se mi místo toho FritzBOX, je to neco s rychlostí internetu asi nejaka společnost co nabízí net, jestli je to spyware tak nevim jak se tam dostal kdyz sem predtim byl jen na overenejch serverech, stejne jako adaware mi nehlasi ani napadeni spywarem

asi proto že nemam jen jeden počítač! spusti se mi FritzBOX at napisu co napisu pritom v adresovém řádku je správná adresa at chci kamkoliv furt je tam fritzBOX, spyware žádnej, vir žádnej, nefunguje ani jeden prohlížeč, přeinstalovat sem zkoušel operu, žádná změna

odspywaruj.
start - spustit - msconfig.exe - po spuštění: projdi si všechen odpad co se ti spouští po startu, viry a spyware zakaž. když nevíš co, klidně zakaž všechno.
v nastavení ie si projdi doplňky, zakaž všechny nástrojové a vyhledávací lišty, které nebyly součástí windows.
zkontroluj obsah souboru C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts - že je tam jen záznam localhost.

to logo který sem myslel je to žluto červený FRITZ v levym rohu, vim že mi tam běhá nějaký svinstvo, prostě je to jako otevřená stránka co požaduju ale otevře se vždycky fritzbox, můžu poslat zdrojový kod jenom nevim jestli to nějak pomůže

za 10 minut jsi vyzkoušel všechno co jsem ti psal? kdybys byl tak dobrý, pak nemáš zaspywarovaný pc. a pokud někdo píše "ja uz sem zkousel hodne věcí" - pak neví co vlastně dělal.

antispyware: tady, někdo doporučuje combofix.
já těmito sw pohrdám, nežádoucí svinstvo zabíjím komplexnějšími process explorery (primitivní taskmgr.exe + msconfig.exe, lepší free starter, známý sysinternals, upm)

pokud ti vypínání doplňků v ie nic neříká a přitom může jít právě o tvůj spyware, zkontroluj v registrech záznamy:

; Seznam BHO objektu pro m$ie (muze byt i spyware)
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects

je možné že ti nevoní ani nakukování do registru. pak si vyjeď výpis logu z hijackthis (sem ho nedávej, na luštění toho svinstva po druhých není nikdo zvědavý), čti si v něm do večera a uvažuj co tam nepatří.

co to meleš? jaký produhý číst log z hijackthis, zkoušel sem co si psal a prostě to nejde, ted skenuju tim Superantispywarem, a v hijacthis uz sem se davno koukal a nemysli si ze se v nem nevyznam, kdybychj nevedel co s tim tak sem nepíšu, stejně jako můžu dokola opakovat že doplňky sem kontroloval v prohížečích a nic povolenýho tam nemam