Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet - Acer Aspire 1690

Ahoj,nevim proc ale porad se mi nedari naistalovat ovladace pro sitovou kartu, preinstaloval jsem OS a z nejakeho duvodu nemuzou se automaticky pri rozpoznani naistalovat ovladace.Mam Acer Aspire 1690 s asi DD2.

Nemate s tim nekdo nejake zkusenosti?
Diky.

instaloval jsem desítky - možná nějakou stovku pc, něco málo o tom vím.
síť se nainstaluje automaticky, pokud instalátor windows rovnou rozezná typ síťovky.
přesně to co ti nefungovalo je chybějící ovladač chipsetu; po jeho doinstalaci se bez chyb nainstalují ovladače pro periferie zapíchnuté v jižním mostu.
po restaru máš nanejvýš dotaz na konfiguraci tcp/ip. součásti síťového připojení (síť ethernet, sdílení, driver, tcp/ip protokol) nemusím odnikud lovit jak pod win3.11/win95, ani vymýšlet kategorii internetové pomůcky.
tak pravil brtník.
ale funguje ti to, tak buď hepy. jen při příští přeinstalaci začni tím, že tomu krámu oživíš hw správnými ovladači ve správném pořadí, místo instalace pomůcek.

jj, Happy jsem :-D .Mam HDD rozdelen na dva oddily, instaloval jsem OS z C na D v normalnim rezimu OS(tzn. normalni rezim s pristupem k plose na C) a po instalaci jsme schvalne kliknul na neco jako "Pridat ostatni systemove nastroje"(<-nabidka v Menu v grafickem rezimu) a v seznamu nebylo oznaceno "nastroje pro internetovou komunikaci", po oznaceni to zacalo fungovat.
p.s. jde asi o OS ne moc orig. :-)