Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Crash pocitaca pri hrani

Zdravim,mam jeden problem. V poslednej dobe pri hrani hier mi po urcitej dobre padne system, obrazovka zhasne, ale pocitac stale bezi. Ak dam tvrdy restart, nic sa nestane. Musim vypnut a zapnut PC a normalne nabehne. Robi to iba u hier (Fallout 3, Dead Space) a vcelku nahodne. PC uz mam pomerne stary (Sempron 64 2800+, MSI K8N NEO FSR, Leadtek 7600 GT, 2 GB RAM). Mam pocit, ze na vine bude zdroj (neznackovy 300W), ale doteraz som s nim nikdy taketo problemy nemal. Pamate som testoval memtestom a nenaslo ziadne chyby. Este taku malu poznamku - badam nejake zmeny vo zvuku pocitaca (ventilatorov), ako keby obcasne znizenie intenzity hluku (otacok?) a vacsinou pri zatazi. Neviem, skusi niekto poradit?

ked hned ako restartujem PC pozeram teploty cez everest, nevykazuje nic zvysene. vetraky sa tocia vsetky (mam aj jeden pridavny), teploty mam podpriemerne (procesor je vzdy pod 40) a komp je cisty, ziadny prach. ale asi to bude tym zdrojom, skusim zohnat iny na vyskusanie.