Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reklamy google

v Internet explorer sa mi na stránkach kde sú reklamy google nezobrazujú relevantné reklamy ale iba verejnoprospešné reklamy - ako keby neboli k dispozícií.
Mimochodom aj na tejto stránke. V opere, google chrome, mozila je to OK.
nevie niekto niečo poradiť s nastavením?

používam IE7.
A keď rozmýšľam nad tým, tak si myslím že IE nedovolí goolu prečítať obsah zobrazenej stránky ( keďže nejde relevantná reklama a ani hodnotenie - page rank stránky) Ale ako to zapnúť, alebo povoliť? Potrebujem obidve veci, lebo potrebujem to vedieť kvôli svojím www stránkam - na ktorých je až prehnane veľa google reklamy.