Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Místa v síťi

Zdravím všechny

potřebuju poradit,jsem v rodiném domě ,máme pomocí routeru propojený notebook win. vista a stolní pc který má win.xp
Chtěl bych na stolním pc vytvořit něco jako sítový disk kde bych si nadefinoval velikost kolik GB by měl....abych třeba když budu mít plný disk na notebooku mohl využít ten sítový disk pro ukládání dat.
Jde vůbec něco takového vytvořit?Předem se omlouvám jsem lama moc tomu nerozumím...

Předem děkuju za Vaše rady či návody

čekají tě napínavé chvíle se zjištěním, které windows jsou jen "home" verze, které "profi" apod.
home totiž umí ke svým diskům jen zjednodušené sdílení bez autorizace - u přenosných notebooků poměrně nebezpečná věc, u pc doma to jde přežít.
něco si tu o tom vyhledej.