Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WordPress theme

Stáhl jsem si vzhled pro redakční systém Wordpress. Chci změnit zápatí stránky, ale kód je zakódovaný velice pravděpodobně do javascriptu. Když ho vymažu, tak se mi nový text, který tam vepíšu zobrazuje nahoře stránky a ne dole.
Tady je ten kód:
code.txt (je moc dlouhý, proto ho nemůžu vložit přímo sem.
Prosím, napište mi nějaký kód, aby se mi text, který vepíši do záhlaví zobrazoval pod stránkou, nikoliv nad ní...
THX :-/

Dekódování nebo úprava této části kódu by byla porušením autorského zákona. V tom ti tady nikdo radit nebude. Pokud chceš tento theme používat, musíš souhlasit s licenčním ujednáním, v kterém je určitě mj. i zachování uvedení autora v patičce stránky.