Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno RapidShare

Ahoj chci se zeptat jak si můžu registrovat tzv. Zběratelský účet na rapidshare.com. Už jsem všechno proklikal a jsem z toho zoufalí. Prosím o pomoc

Atik

Tak znovu:

Pokud do RapidSharu nechcete investovat ani první poplatek ve výši pár set korun, existuje ještě jedna alternativa. Můžete si totiž vytvořit tzv. sběratelský účet. Jeho vytvoření vám bude nabídnuto po nahrání regulérního souboru na RapidShare. Sběratelský účet vám vlastně zajistí pouze to, že budete moci sbírat prémiové body za stažení vašich souborů a při dosažení počtu 10000 bodů můžete takový sběratelský účet proměnit na prémiový, kde už to pak známe. Sbírání bodů přitom není omezeno žádným časovým intervalem a může tak být velmi dobrou alternativou pro uspoření částky za první zřízení účtu. Zase ale pak nelze počítat s dávkou 8000 bodů na počátku…