Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vista

pekny den mam rok stary pocitac s vistou a posledni dobu kdyz najedu do ovladaci panely nebo internet exlporer napise to nekdy neodpovida a pri startu taky docela najizdi dlouho poradte prosim

Dej někomu z rodiny přečíst tvoji otázku,jestli zní srozumitelněji :-D .
Začni třeba takhle: http://krata.bubakov.net/tipy-triky-finty/navody/s uperantispyware/prohlednuti-pocitace-na-skodlive-k ody-v-superantispyware.html
Ve Vistě je obsažena nová verze nástroje Msconfig, pomocí kterého lze řídit procesy a služby spuštěné při startu systému. Snížení jejich počtu logicky sníží i čas potřebný k nastartování OS. Pokud vám tedy stále nevyhovuje rychlost spuštění systému, projděte si seznam služeb a procesů, který zobrazíte následovně: Run/msconfig/Services, popřípadě Startup.
Když sem zkopíruješ seznam z té záložky Startup, dostane se ti myslím rady, co lze zrušením zatržítka vypnout z automatického spouštění po startu.