Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi net

Ahoj,může mi někdo poradit?Chci si koupit wifi router a zároveň do notebooku wifi kartu.Mám Visty-musí to být vše nějak kompatabilní,nebo je fuk,co?A jaký router a kartu by jste navrhovali?Díky

stačí se podívat do správce zařízení (síťová zařízení - mělo by tam být zařízení se slovem "Wireless"). Navíc většina notebooků má na svém těle nějaký vypínač pro wifi, většinou s ikonou anténky, nebo talířovité antény (kdybys ji ve správci neviděla).

Rozhraní:
* USB
* Modem
* LAN
* WLAN
* FireWire
* Bluetooth

Konektivita notebooku A6000N je na dobré úrovni a pokryje většinu běžných uživatelských potřeb. Samozřejmostí je integrovaný modem i síťová karta 10/100 LAN, mimo to notebook disponuje modulem bezdrátové sítě Wi-Fi standardu IEEE 802.11g. Nechybí potřebné porty USB 2.0 ani FireWire (IEEE 1394), náročnější uživatelé ocení integrovanou čtečku paměťových karet SD/MMC/MS/MS PRO a TV výstup.